Gebelik Hesaplama

anneler için bilgi ansiklopedisi..

Merakınızı Fal ile Giderin

fal-kulubu
Merak, insanların içini kemiren bir duygudur. Geleceğe dair en ufak bir bilgi, insanın hayatını yönlendirmesinde önemli role sahip. İlerleyen teknolojiler sayesinde artık önemli işlerden zaman ayırarak, yol kat etmeye kalmadan fal baktırmanız mümkün. Meraklarınıza cevap bularak içinizi bu şekilde rahatlatabilirsiniz. Kimi insanın sıkıntısını alıp suyla akıtan bir kahve falı, kiminin aklındaki sorulara yanıt olup derman olabilir. Bunun için kulaktan kulağa yayılarak gelmiş çok uzaktaki bir falcıyı bulmaya gerek kalmadı. Sadece bir tık ile isterseniz kahve falı isterseniz tarot falı veya katina aşk falı baktırabilirsiniz.

Kahve falı çok eskilere dayandığı için çoğu insanın bildiği bir fal türüdür. Kahve içildikten sonra telvesinden oluşan farklı şekillerin yorumlanması ile bakılır. Herkesin bakabileceği bir fal değildir, genellikle bazı hisleri kuvvetli olan insanlar rahatlıkla yorumlayabilir.

Tarot falı ise zamanımızın yaygın fal türlerindendir. Tarot kartları ile bakılan bu fal türünde de diğerlerinde olduğu gibi hissetmek ve yorumlamak çok önemlidir. Günümüzün moda fallarından olan tarot falına baktırmak için de bakan kişiyi arayıp bulmakla uğraşmaya gerek kalmadı. Rahat bir şekilde ister evinizde, ister iş yerinizde ya da başka bir yerden baktırabilirsiniz. Tarot falı kartlarla bakılan bir fal türü olduğu için illa bir çadır, mistik bir ortam ve garip giyimli kişiler tarafından bakılmasına gerek yoktur. Tam tersine bu gibi durumlar, olayın ciddiyetini anlamayıp, karikatürize etmekten başka bir şey değildir.

Katina falı olarak adlandırılan aşk falı ise çoğu insanın kalbine el uzatmaktadır. Aşk hayatınızda merak ettikleriniz, nasıl bir yol uygulamanız gerektiği gibi önemli bilgileri öğrenmeniz mümkün. Kalplerinizdeki kişilerin kalbinden geçenler, aşkınızın yolundaki zorluklar, önünüze çıkacak olan kısmetler ve daha fazlasına çok rahat ulaşabilirsiniz. 62 adet kart ile bakılan bu falda, tarot özellikleri de bulunur. Bul falda gerçeği anlayabilmek kartları doğru yorumlamaya ve sezgilere bağlıdır. Bu nedenle herkesin yapabileceği bir fal türü değildir. Bu falı sadece bilenler  bakabilir.

Sabahları uyandığınızda sizin de gördüğünüz rüyadan etkilendiğiniz oluyordur. Ne anlama geliyor, neden gördünüz, ne yapmanız gerek? Kafanızdaki soruların cevabı bir tık uzaklıkta. Rüya tabiri sayesinde gün boyunca bunu düşünerek gününüzü mahvetmek yerine, doğru bir yol çizerek rahatlayabilirsiniz. Gördüğünüz rüyadaki her hangi bir şeyin ne anlama geldiğini bu sayede bulmanız mümkün.  Tarihi bir çok rivayet ve veri, rüyaların derin anlamları olduğunu ortaya koymuştur. Bu nedenle rüyalar bir çok şeyin habercisi olabilir. Tabi ki bunları anlamak için de profesyonel bir rüya yorumcusu olması gerekir. Yoksa rüyalar sizin için pek de bir şey ifade etmeyecektir.

Astrolojiden bahsedecek olursak, geleceğinize ışık tutarak sizlere yardımcı olan bir burç falıdır. Doğduğunuz tarihe göre, burçlarınızı baz alarak değerlendirme yaparak size özel olan bir fal türüdür. Farklı bir fal olan astroloji aslında yıldız falıdır. Yani yıldızlar ele alınarak sizlere göstereceği etkilerden bahseder. Farklı burçlarda oluşacak farklı etkilerin neler olacağı hakkında bilgi verir. Uzay boşluğunda ki yıldız ve gezegenler in hareketleri, yeryüzünde ki insanların duygularını ve davranışlarını da etkiler. Bu bir çok defa, kanıtlanmış ve geniş kesimler tarafından da kabul görmüştür.

İster kahve falı, ister tarot falı, ister katina falı ya da merak ettiğiniz rüya tabirleri size artık çok yakın. Geleceğin habercisi olan falcıları ile zamanınızı en doğru şekilde değerlendirmeniz mümkün. Etkilendiğiniz rüyaların tabirleri, ayrıldığınız sevgilinizin dönüp dönmeyeceği, para sıkıntınızın ne zaman biteceği, sınavlarınızın sonuçları veya işinizde ne zaman yükseleceğinize dair bilgileri bu şekilde öğrenebilirsiniz.

http://www.falkulubu.com


Yorum Yazın

Etiketler: