Gebelik Hesaplama

anneler için bilgi ansiklopedisi..

Kaç Haftalık Hamileyim?

Gebelik Belirtileri Nelerdir

Hamile olduğunuzu merak ediyorsanız kesinlikle birkaç tavsiyemiz olacak size. Gebe kalmak için uğraştığınızı hatta gerçekten bu bebeği ne kadar istediğinizi biliyoruz. Artık heyecanlanmakta haklısınız. Peki kaç haftalık hamilesiniz? İşte size işin sırrı…

 

Uzun uğraşlar sonucunda kalınan hamilelikte kadınlarımızın en çok sorduğu sorulardan birisi de ne zaman hamile kaldığı ile ilgili hesaplamaları nasıl yapacağı yönünde olmaktadır. Söz konusu hamilelik için adetin en son başladığı tarih önemlidir. Sizler en son regl olduktan sonra hamilelik şüphesi ile ilgili test almış ve yapmış iseniz sonucunda da hamile olduğunuz ortaya çıkmış ise sizlere haber.sgk.net olarak tavsiyemiz bir de kan testi yaptırmanız yönünde olacaktır.

 

Kan Testini Nereden Yaptıra bilirim?

 

Kant testlerini herhangi bir hastaneden yaptırabilirsiniz. Acaba hamile miyim sorusu noktasında test yaptırır iseniz Sonucu hemen alabilirsiniz. Sonuç kesin olarak hamile olup olmadığınız hususunu ortaya koyacaktır. Yani test sonucunda hamileliğiniz kesin çıkar ise bu kesin demektir. Peki hamile olduğunuzu öğrendiniz kaç haftalık ya da kaç aylık gibi sorularınız için aşağıdaki sitede yer alan hamilelik haftası hesaplama testi size yararlı olacaktır.

 


Yorum Yazın

Etiketler:, ,